Sevişmekte bir tür evcilik

Bazen sevişme sırasında eşimize o denli yumuşak davranırız ki, çocukluğun rahatlığına, gevşemişliğine geri dönüş yaparız. Birçok kadın eşlerini bir bebek gibi beşikte sallarlar. Bazı çiftlerin de sevişirken kullandıkları bebekçe konuşmaları vardır. Bazı çiftler de kadının erkeği ?emzirdiği? oyunlardan hoşlanır veya tıpkı bir bebek gibi birbirlerini yıkarlar.

Bunlar en popüler oyunlardır, çünkü hem oynanmaları kolaydır, hem de fantazileri gerçekleştirmenin temelini oluşturabilirler. Örneğin birçok kadın eşlerini iş giysileri içinde çok seksi bulduklarını söyler.

Gündelik giyinmeler ve soyunmalar da oyun haline dönüştürülebilir. Kadın, iç çamaşırı seçiminde erkeğin de fikrini sorabilir ve giyinirken veya soyunurken kendini ona gösterebilir. Erkek de aynı baştan çıkarmayı uygulayabilir.

En popüler oyunlardan biri kadının iç çamaşırı üzerindeyken sevişmektir. Bu, erkeğin zevkine göre değişebilir, bazıları beyaz dantelden, bazıları siyah ipekten hoşlanır.

Bazı çiftler daha ileriye giderek oldukça özel şekilde giyinirler. Değişik şekilde giyinen genellikle kadındır ama bazı kadınlar eşlerine ne giymesi gerektiğini söylemekten hoşlanırlar. Kiralık giysi satan yerlerde, rahibeden hemşire kılığına kadar, her zevke uygun giysiler bulunabilir. Bazı çiftler gerçek yaşamda asla yapamayacakları şeyleri fantezilerinde uygulayarak, müthiş zevk alırlar.